Psycholog

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: miński, Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca terapeutyczna z dziećmi o specjalnych potrzebach oraz w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej

Wymagania:
Kwalifikacje psychologiczne i pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@pm4.com.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
257582414
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE Z ODDZIAŁEM SPECJALNYM I ODDZIAŁEM INTEGRACYJNYM NR 4 IM. URSZULI SMOCZYŃSKIEJ
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 20
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Doradca zawodowy
    Marki (Mazowieckie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi zatrudni nauczyciela doradcę zawodowego w wymiarze: 50 godz. w I okresie 2024/205 i 40 godz. w II okresie 2024/2025.. Oferta dotyczy roku szkolnego 2024/2025.Wymagania:Wyk...
  • Oligofrenopedagog
    Pruszków (Mazowieckie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Pruszkowie zatrudni nauczyciela współorganizującego kształcenie w kl.1 integracyjnejWymagania:wykształcenie mgr z przygotowaniem pedagogicznym , ukończone studnia na kierunku oligofrenopedagogikaZa...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Marki (Mazowieckie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi zatrudni nauczyciela współorganizujące kształcenie specjalne w wymiarze 20/20. Oferta dotyczy roku szkolnego 2024/2025.Wymagania:Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygoto...