Psycholog

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: skarżyski, Ostojów, Świętokrzyskie, Polska
Opis oferty pracy:
Psycholog w szkole podstawowej.

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe.

Zakres obowiązków:
Realizacja zadań w zakresie udzielania pomocy psychologicznej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spostojow@wp.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
41 2543130
Nazwa placówki: SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WANDY ŁYCZKOWSKIEJ W OSTOJOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • język angielski
    Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Nauczyciel języka angielskiego w szkole podstawowej.Wymagania:Nauczyciel z doświadczeniem w pracy w szkole podstawowej. Nauczyciel kreatywny, zaangażowany w pracę z dziećmi, wykorzystujący praktycznie na zajęciach narzędzia TIK.Zakr...
  • nauczyciel matematyki
    Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Praca w 2 klasach szkoły podstawowej. Nauczanie matematyki.Wymagania:Nauczyciel z doświadczeniem pracy w szkole podstawowej. Nauczyciel otwarty i kreatywny w pracy z dziećmi. Dobrze współpracujący w grupie nauczycieli.Zakres obowiąz...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Wola Morawicka (Świętokrzyskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela współorganizującego kształcenie dla dziecka z zespołem Aspergera w oddziale przedszkolnym.Wymagania:Wymagane wykształcenie wyższe pedagogiczne oraz kwalifikacje z zakresu pracy z uczniem z zespołem Aspergera....