Psycholog

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: ostrowski, Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Psycholog szkolny

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Pomoc psychologiczna dla młodzieży

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zse@osw.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Tel. 625919556
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. JÓZEFA GNIAZDOWSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 22
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Lubosz (Wielkopolskie) Zastępstwo 20
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej w Luboszu zatrudni na zastępstwo do 6 marca 2025 nauczyciela współorganizującego proces kształcenia ucznia z autyzmemWymagania:Wykształcenie zgodne ze standardami kształcenia nauczycieli - wyższe, pedagog...
  • Psycholog
    Lubosz (Wielkopolskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej w Luboszu zatrudni psychologa 10/20 pół etatuWymagania:psycholog- wykształcenie zgodne ze standardami kształcenia nauczycieli- standaryzacja zatrudnienia specjalistów w szkoleWymagane dokumenty aplikacyjn...
  • Psycholog
    Więckowice (Wielkopolskie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:Zespół Szkolno - Przedszkolny w Więckowicach zatrudni psychologa szkolnego w wymiarze 0,54.Wymagania:- ukończone jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia, na kierunku psychologiaZakres obowiązków:- udzi...