Psycholog

Data publikacji: 2024-04-14
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: nowomiejski, Kurzętnik, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku psychologa w wymiarze cały etat.

Wymagania:
Kwalifikacje określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023r.

Zakres obowiązków:
Do zadań psychologa należy:
1) prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów,
2) diagnozowanie sytuacji wychowawczych w szkole;
3) udzielanie uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej;
4) podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień i innych problemów młodzieży;
5) minimalizowanie skutków zaburzeń rozwojowych, zapobieganie zaburzeniom zachowania oraz inicjowanie różnych form pomocy;
6) inicjowanie i prowadzenie działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych;
7) pomoc rodzicom i nauczycielom w rozpoznawaniu i rozwijaniu indywidualnych możliwości, predyspozycji i uzdolnień uczniów;
8) wspieranie nauczycieli, wychowawców w:
a) rozpoznawaniu indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów, w celu określenia mocnych stron, predyspozycji, zainteresowań i uzdolnień uczniów oraz przyczyn niepowodzeń ,
b) udzielaniu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zszkurzetnik.pl
lub na adres
Zespól Szkół Zawodowych w Kurzętniku, ul. Grunwaldzka 49, 13-306 Kurzętnik.
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W KURZĘTNIKU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog