Psycholog

Data publikacji: 2024-04-15
Wygasa: 2024-06-23
  • Miejsce: krakowski, Kopanka, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku psychologa.

Zakres obowiązków:
Stanowisko psychologa.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Zespół Placówek Oświatowych im. Janusza Korczaka w Kopance
32-050 Kopanka, ul. skawińska 59
lub
zpokopanka@gmail.com

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
e-mail: zpokopanka@gmail.com
nr tel. 12 276 32 24
Nazwa placówki: ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W KOPANCE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 22
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Logopeda
    Rogoźnik (Małopolskie) Wakat 5
    Opis oferty pracy:praca w szkole podstawowejWymagania:zgodne z wymaganymi kwalifikacjami dla nauczycieliWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@sprogoznik.ugnowytarg.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:18 26 555 29
  • Pedagog
    Andrychów (Małopolskie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Przedszkole nr 4 w Andrychowie zatrudni nauczyciela-specjalistę na stanowisku pedagoga od 01 września 2024r. Osoba ubiegająca się o w/w stanowisko posiada dobre kompetencje społeczne, łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi i doros...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Kraków-Nowa Huta (Małopolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:wakat w wymiarze pełnego etatuWymagania:mgr pedagogiki specjalnej - edukacja, terapia i wspomaganie osób z zaburzeniami i spektrum autyzmuZakres obowiązków:nauczyciel współorganizujący kształcenie ucznia niepełnosprawnego w kl. 4-te...