Psycholog

Data publikacji: 2024-04-15
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Tarnów, Tarnów, Małopolskie, Polska
Poszukuję psychologa, który pracował z dziećmi w wieku przedszkolnym

Wymagania:
Kwalifikacje do zawodu oraz kurs pedagogiczny

Zakres obowiązków:
Obięcie pomoca psychologiczną dzieci w wieku przedszkolnym, organizowanie spotkań z rodzicami, redagowanie gazetek dla rodziców, itp.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole Publiczne nr 31
ul. Promienna 13
33-100 Tarnów

tel. 146556610 lub mailowo dyrpp31@umt.tarnow.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 31 W TARNOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog