Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-15
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Tarnów, Tarnów, Małopolskie, Polska
Poszukuję pedagoga specjalnego pracującego z dziećmi w wieku przedszkolnym

Wymagania:
Odpowiednie kwalifikacje zawodowe

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć specjalistycznych z dziećmi, obserwacja dzieci, współpraca z Poradnią Pegagogiczno-Psychologiczną, pisanie opinii o dzieciach do PPP, IPET, WOPF-u inne

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole publiczne nr 31
ul. promienna 13
33-100 Tarnów

tel. 146556610 lub mailowo dyrpp31@umt.tarnow.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 31 W TARNOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny