Psycholog

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: krakowski, Słomniki, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w Zespole Szkół Ogólnokształcących, w skład których wchodzi przedszkole oraz szkoła podstawowa (ok. 590 dzieci) .

Wymagania:
Pełne kwalifikacje do zajmowanego stanowiska psychologa szkolnego: wykształcenie wyższe magisterskie
z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Opieka psychologiczna dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym w klasach I - VIII
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W SŁOMNIKACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Bibliotekarz
    Zakopane (Małopolskie) Wakat 21
    Opis oferty pracy:Stanowisko nauczyciela bibliotekarza w Szkole Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka w Zakopanem.Wymagania:studia magisterskie lub studia podyplomowe oraz przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:Wszystkie czynności w zakresie pra...
  • Pedagog
    Andrychów (Małopolskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Praca nauczyciela w grupie 3-latkówWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:przedszkole@andrychowjp2.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:535010177
  • Pedagog
    Sucha Beskidzka (Małopolskie) Zastępstwo 22
    Opis oferty pracy:Zespół Szkół im. Witosa w Suchej Beskidzkiej zatrudni pedagoga.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@zswsucha.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:338742771