Psycholog

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: starogardzki, Osieczna, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Psycholog szkolny

Wymagania:
Studia z zakresu psychologii wraz z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczej i podejmowanie działań z zakresu profilaktyki, koordynowanie działań z zakresu standardów ochronny małoletnich

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zsposieczna@interia.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W OSIECZNEJ
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8