Psycholog

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: koszaliński, Mścice, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnimy psychologa na 0,5 etatu tj. 11/22.

Wymagania:
Ukończone pięcioletnie studia na kierunku psychologia lub studia pierwszego i drugiego stopnia, na kierunku psychologia - w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom (albo spełnia warunki określone w art. 63 ust. 1 ustawy o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów), oraz posiadanie przygotowania pedagogicznego.

Zakres obowiązków:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW PSYCHOLOGA W PRZEDSZKOLU:
– Diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci;
– Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej adekwatnie do rozpoznanych potrzeb;
– Obserwacja dzieci w grupach (podczas zajęć, czynności samoobsługowych, zabawy swobodnej);
– Realizacja zaleceń zawartych w opiniach i orzeczeniach Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej;
– Prowadzenie z dziećmi indywidualnych zajęć stymulujących rozwój;
– Konsultacje z nauczycielami, wspieranie nauczycieli w rozwiązywaniu problemów wychowawczych;
– Prowadzenie obowiązującej dokumentacji;
– Przekazywanie wyników obserwacji i diagnozy rodzicom;
– Pomoc w podjęciu decyzji przy kierowaniu dzieci na badania do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej;
– Konsultacje z rodzicami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkolemscice@o2.pl

tel. 94 318-83-40 lub 508-188-005
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PROMYKI BAŁTYKU W MŚCICACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog