Psycholog

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Nowa Huta, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca z dziećmi w wieku od 3 do 6 lat

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
wspomaganie rozwoju dzieci

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
nie dotyczy

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
p177@mjo.krakow.pl
12 648 28 08
Nazwa placówki: SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 177 IM. CZESŁAWA JANCZARSKIEGO W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Pedagog specjalny
    Nowa Góra (Małopolskie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:4 godziny rewalidacji indywidualnej z uczniem posiadającym orzeczenie - autyzm z zespołem aspergera.Wymagania:Kwalifikacje do prowadzenia zajęć z dziećmi autystycznymi.Zakres obowiązków:Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych zgodnie z za...
  • Pedagog specjalny
    Kraków-Śródmieście (Małopolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Poszukujemy osoby na stanowisko pedagoga specjalnego do pracy z dziećmi w wieku 3-5 latWymagania:Wykształcenie kierunkowe. Ukończone studia na kierunku pedagogika specjalna lub studia podyplomowe z edukacji włączającej.Zakres obowią...
  • Pedagog specjalny
    Kraków-Śródmieście (Małopolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Poszukujemy osoby na stanowisko pedagoga specjalnego do pracy z dziećmi w wieku 3-5 latWymagania:Wykształcenie kierunkowe. Ukończone studia na kierunku pedagogika specjalna lub studia podyplomowe z edukacji włączającej.Zakres obowią...