Psycholog

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-08-03
  • Miejsce: płocki, Święcieniec, Mazowieckie, Polska
Praca w wymiarze 0,5 etatu dla psychologa w szkole podstawowej.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku psychologia.

Zakres obowiązków:
diagnozowanie sytuacji wychowawczych w szkole w celu rozwiązywania problemów wychowawczych oraz wspierania rozwoju uczniów;

udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb;

podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień i innych problemów dzieci i młodzieży;

minimalizowanie skutków zaburzeń rozwojowych, zapobieganie zaburzeniom zachowania oraz inicjowanie różnych form pomocy w środowisku szkolnym i pozaszkolnym uczniów;

inicjowanie i prowadzenie działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych;

pomoc rodzicom i nauczycielom w rozpoznawaniu i rozwijaniu indywidualnych możliwości, predyspozycji i uzdolnień uczniów;

wspieranie nauczycieli i innych specjalistów w udzielaniu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@szkolaswiecieniec.pl

242606518
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MAŁEGO POWSTAŃCA W ŚWIĘCIEŃCU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog