Psycholog

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: bielski, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku psychologa szkolnego i przedszkolnego.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Psycholog szkolny i przedszkolny.
Zajęcia indywidulane z dzieckiem z orzeczeniem.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor.zsp2@czechowice.edu.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 20
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Czechowice-Dziedzice (Śląskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Możliwość zwiększenia ilości godzin.Wymagania:Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym.Zakres obowiązków:Psycholog szkolny. Zajęcia indywidulane z dzieckiem z orzeczeniem.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosim...
  • nauczyciel języka polskiego
    Janowice (Śląskie) Wakat 15
    Opis oferty pracy:Nauczyciel języka polskiego w kl. 4 i kl. 7.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:zspjanowice@bestwina.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:32 215 74 29
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Częstochowa (Śląskie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 33 w Częstochowie zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego w wymiarze 1 etatu na zastępstwo do 31.08.2024.Wymagania:Kwalifikacje do pracy w przedszkolu na stanowisku nauczyciela- wychowawcy Z...