Psycholog

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: obornicki, Parkowo, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Oferta pracy dla psychologa w Przedszkolu

Wymagania:
Wymagane jest posiadanie odpowiedniego poziomu wykształcenia i uprawnień

Zakres obowiązków:
Realizacja zadań z zakresu PPP zgodnie z MEN

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor.parkowoprzedszkole@vp.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
672610548
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE W PARKOWIE IM."SŁONECZNE SKRZATY"
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Rosocha (Wielkopolskie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku psychologa 2 godziny w tygodniu.Wymagania:- Ukończone jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia na kierunku psychologia oraz przygotowanie pedagogiczne. -Łatwość nawiązywania kontaktó...
  • Nauczycuel wychowania przedszkolnego
    Siekierki Wielkie (Wielkopolskie) Wakat 40
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnego na cały etat na umowę o pracę od września 2024 r.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:Biuro@pozytywka.org.pl
  • Nauczyciel języka polskiego
    Luboń (Wielkopolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Praca dla nauczyciela języka polskiegoWymagania:Kwalifikacje do nauczania przedmiotu