Psycholog

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-05-10
  • Miejsce: m. Leszno, Leszno, Wielkopolskie, Polska
praca specjalisty w obszarze wspierania i korygowania trudności w funkcjonowaniu w grupie, praca terapeutyczna z dziećmi przedszkolnymi w redukcji traumatycznych doświadczeń, wsparcie wychowawcze rodziców

Wymagania:
kwalifikacje do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, przygotowanie pedagogiczne i specjalistyczne

Zakres obowiązków:
prowadzenie badań diagnostycznych, diagnoza sytuacji wychowawczych, udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej, minimalizowanie skutków zaburzeń rozwojowych i edukacyjnych i pomoc w rozpoznawaniu i rozwijaniu możliwości psychofizycznych dzieci

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole Miejskie nr 11 im. Marii konopnickiej w Lesznie
ul. Prochownia 25 B 64-100 Leszno

tel. 531 010 170
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 11 IM. MARII KONOPNICKIEJ W LESZNIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog