Psycholog

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: ostrowski, Szczury, Wielkopolskie, Polska
Poszukujemy specjalisty psychologa w wymiarze 8 godzin tygodniowo.

Wymagania:
na stanowisku nauczyciela psychologa w szkole podstawowej, może być zatrudniona osoba, która ukończyła studia magisterskie na kierunku psychologia w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom i posiada przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
praca na stanowisku psychologa

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp.szczury@onet.pl

627348795
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W SZCZURACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8