Psycholog

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-05-29
  • Miejsce: nowotomyski, Sątopy, Wielkopolskie, Polska
Zatrudnimy psychologa w szkole podstawowej z oddziałami przedszkolnymi.

Wymagania:
Kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela psychologa w przedszkolach, szkołach i placówkach, o których mowa w § 3 ust. 1, § 4, § 16, § 17 ust. 1, § 18 ust. 1, § 19, § 20 ust. 2 i § 21-23, posiada osoba, która ukończyła:
1) studia pierwszego i drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie prowadzone zgodnie z:
a) nowym standardem kształcenia na kierunku psychologia w zakresie odpowiadającym prowadzonym zajęciom i posiada przygotowanie pedagogiczne lub
b) przepisami obowiązującymi przed dniem 3 sierpnia 2019 r. na kierunku psychologia w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom i posiada przygotowanie pedagogiczne lub
2) spełnia warunki określone w art. 63 ust. 1 ustawy z dnia 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów (Dz. U. z 2019 r. poz. 1026) i posiada przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Wykonywanie obowiązków psychologa w szkole podstawowej z oddziałami przedszkolnymi zgodnie
z obowiązującymi przepisami prawa oświatowego.
Uczestnictwo w różnych formach pomocy psychologiczno- pedagogicznej świadczonej dla dzieci/uczniów przez szkołę, pracach zespołu planującego i koordynującego pomoc, w szczególności zawartych w rozporządzeniu w sprawie organizacji pomocy psychologiczno- pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp_satopy@op.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM.LEONARDA ŚLIWIŃSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog