Psycholog

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Ochota, Mazowieckie, Polska
Przedszkole Integracyjne Nr 404 poszukuje psychologa do realizacji pomocy psychologiczno - pedagogicznej w przedszkolu.

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym, w tym z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p404@eduwarszawa.pl

22 822 11 06 / 723 555 938
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE INTEGRACYJNE NR 404
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 4