Psycholog

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: wejherowski, Rumia, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku psychologa szkolnego.

Wymagania:
dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku psychologia oraz przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Prowadzenie badań diagnostycznych, rozpoznawanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz udzielanie pomocy psychologiczno - pedagogicznej dzieciom. Współpraca z nauczycielami i rodzicami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp7@rumia.edu.pl

58 671 01 40
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. KAROLA WOJTYŁY
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog