Psycholog

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-08-16
  • Miejsce: nowotomyski, Kopanki, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w wymiarze 0,4 etatu dla psychologa.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku psychologia z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Diagnozowanie sytuacji wychowawczych w szkole w celu rozwiązywania problemów wychowawczych oraz wspierania rozwoju uczniów. Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb. Podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień i innych problemów dzieci i młodzieży. Minimalizowanie skutków zaburzeń rozwojowych, zapobieganie zaburzeniom zachowania oraz inicjowanie różnych form pomocy w środowisku szkolnym i pozaszkolnym uczniów. Inicjowanie i prowadzenie działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych. Współpraca z instytucjami OPS, PPP itp..
Pomoc rodzicom i nauczycielom w rozpoznawaniu i rozwijaniu indywidualnych możliwości, predyspozycji i uzdolnień uczniów. Wspieranie nauczycieli i innych specjalistów w udzielaniu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkola@spkopanki.eu

609009237
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W KOPANKACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog