Psycholog

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-08-07
  • Miejsce: m. Kalisz, Kalisz, Wielkopolskie, Polska
Praca na stanowisku nauczyciela psychologa dla dzieci w przedszkolu.

Wymagania:
wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym oraz możliwość prowadzenia zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym

Zakres obowiązków:
prowadzenie badań diagnostycznych, diagnoza sytuacji wychowawczych dzieci, udzielanie pomocy psychologiczno - pedagogicznej, praca terapeutyczna z dziećmi przedszkolnymi, wsparcie dla rodziców i nauczycieli itp.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Publiczne Przedszkole nr 28 "Bajka" , 62-800 Kalisz, ul. Cmentarna 1-3
email: pp28kalisz@wikom.pl

627644601
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 28 IM. "BAJKA" W KALISZU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog