Psycholog

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: suski, Bieńkówka, Małopolskie, Polska
Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Bieńkówce zatrudni: psychologa
Miejsce pracy: Przedszkole Samorządowe w Bieńkówce
Wymiar zatrudnienia: 6/22

Wymagania:
-wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym
-psychologia

Zakres obowiązków:
Praca diagnostyczna, terapeutyczna, psychoedukacyjna, wychowawcza, profilaktyczna, interwencyjna, wspierająca uczniów, rodziców i nauczycieli.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole Samorządowe w Bieńkówce
Bieńkówka 266, 34-212 Bieńkówka
psbienkowka@budzow.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W BIEŃKÓWCE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 6