Psycholog

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-08-14
  • Miejsce: giżycki, Ryn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Stanowisko psychologa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rynie w wymiarze 11/22 - szkoła podstawowa i przedszkole.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku psychologia, przygotowanie pedagogiczne. Mile widziane dodatkowe kwalifikacje z zakresu edukacji i terapii osób z niepełnosprawnością (oligofrenopedagogika, spektrum autyzmu, surdopedagogika)

Zakres obowiązków:
Obowiązki określone w art. 6 Karty Nauczyciela oraz w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 sierpnia 2019 roku w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zsp@miastoryn.pl

tel. 87 421 80 30
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W RYNIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog