Psycholog

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: pajęczański, Nowa Brzeźnica, Łódzkie, Polska
Praca z uczniami szkoły podstawowej i wychowankami przedszkola, w godzinach 8.00 - 14.00 do ustalenia,

Wymagania:
przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
- prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i
edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów w celu określenia mocnych stron, predyspozycji, zainteresowań
i uzdolnień uczniów oraz przyczyn niepowodzeń edukacyjnych lub trudności w funkcjonowaniu uczniów, w tym barier
i ograniczeń utrudniających funkcjonowanie ucznia i jego uczestnictwo w życiu szkoły; - diagnozowanie sytuacji
wychowawczych w szkole w celu rozwiązywania problemów wychowawczych stanowiących barierę i ograniczających
aktywne i pełne uczestnictwo ucznia w życiu szkoły; - udzielanie uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach
odpowiednich do rozpoznanych potrzeb; - podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień i innych problemów
uczniów.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp@nowabrzeznica.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W NOWEJ BRZEŹNICY
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog