Psycholog

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: kościerski, Kościerzyna, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku psychologa szkolnego w Technikum i Szkole Branżowej I stopnia

Wymagania:
Zgodnie z kwalifikacjami wymaganymi od nauczycieli

Zakres obowiązków:
Wynikające z przepisów prawa oświatowego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor.pzsn33@gmail.com

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
502052208
Nazwa placówki: POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 W KOŚCIERZYNIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 22
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel praktycznej nauki zawodu
    Malbork (Pomorskie) Wakat 28
    Opis oferty pracy:Nauczyciel praktycznej nauki zawodu: mechanik-monter maszyn i urządzeń, operator obrabiarek skrawających, ślusarzWymagania:Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalif...
  • nauczyciel praktycznej nauki zawodu
    Malbork (Pomorskie) Wakat 30
    Opis oferty pracy:Nauczyciel praktycznej nauki zawodu - kucharzWymagania:Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieliZakres obowiązków:Zgodnie z Kartą Na...
  • nauczyciel praktycznej nauki zawodu
    Malbork (Pomorskie) Wakat 28
    Opis oferty pracy:Nauczyciel praktycznej nauki zawodu - kucharzWymagania:Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieliZakres obowiązków:Zgodnie z Kartą Na...