Psycholog

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: m. Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
praca w PM i SP

Wymagania:
Psycholog z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
pomoc psychologiczno-pedagogiczna
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W GLIWICACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Chorzów (Śląskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Praca z dziećmi w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznejWymagania:Wykształcenie wyższe magisterskieZakres obowiązków:obowiązki i zadania psychologa zgodnie z rozporządzeniemWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adr...
  • Psycholog
    Hecznarowice (Śląskie) Zastępstwo 12
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku psychologa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym.Wymagania:Psycholog z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:Praca z dziećmi w szkole i przedszkoluW razie pytań zapraszamy do kontaktu:697954879, 338457335
  • Psycholog
    Częstochowa (Śląskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 33 im. M. Kownackiej w Częstochowie poszukuje psychologa w formie uzupełnienia etatu 10/22 od nowego roku szkolnego, tj. 2024/2025Wymagania:Odpowiednie wykształcenieWymagane dokumenty aplikacyjne prosi...