Psycholog

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-07-01
  • Miejsce: m. Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Bielsku-Białej zatrudni na stanowisku psychologa w wymiarze 0.5 etatu.

Wymagania:
Psycholog z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Określone w § 24 ROZPORZĄDZENIA MEN z dnia 9 sierpnia 2017 r.
w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach (Dz. U. z 2023 r. poz. 1798)

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp1@cuw.bielsk-biala.pl

338122295
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W BIELSKU-BIAŁEJ
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog