Psycholog

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: wągrowiecki, Wągrowiec, Wielkopolskie, Polska
praca w przedszkolu na stanowisku psychologa, 11 godzin możliwość wyboru rozkładu godzin

Wymagania:
kwalifikacje do podjęcia pracy na stanowisku psycholog, przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
obserwacje dzieci, wspomaganie nauczycieli, współpraca z rodzicami, zajęcia emocjonalno - społeczne

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole2@wagrowiec.eu
lub w formie papierowej

533 960 649
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 2 IM. MARII KONOPNICKIEJ W WĄGROWCU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog