Psycholog

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-08-16
  • Miejsce: nowotomyski, Chmielinko, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
7,5 h/tyg. Praca na stanowisku psychologa.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe, kierunek : psycholog, przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
obowiązki psychologa

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkolchmiel@poczta.onet.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
614414216 , 722001201
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO I PRZEDSZKOLA "KRYSTYNKA"
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 7
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Pyzdry (Wielkopolskie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:Dyrektor ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: nauczyciel-psycholog – etat - 12/20Wymagania:Wymagania niezbędne: Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz publicznych; Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na prop...
  • Psycholog
    Pomarzanowice (Wielkopolskie) Zastępstwo 6
    Opis oferty pracy:Dyrektor Przedszkola „Niezapominajka” w Pomarzanowicach ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: nauczyciel-psycholog – etat - 6/22Wymagania:Wymagania niezbędne: Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz publicznych; St...
  • Pedagog specjalny
    Turkowice (Wielkopolskie) Zastępstwo 14
    Opis oferty pracy:Nauczyciel współorganizujący kształcenie ucznia klasy VII z autyzmem, w tym z zespołem Aspergera.Wymagania:Osoba z uprawnieniami do pracy z dziećmi autystycznymi, dyspozycyjnośćWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adr...