Psycholog

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-06-03
  • Miejsce: m. Jelenia Góra, Jelenia Góra, Dolnośląskie, Polska
Wakat psychologa . Liczba godzin 13,20 z 22 godzin tygodniowo. Zatrudnienie na umowę o pracę .

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe i przygotowanie pedagogiczne .

Zakres obowiązków:
diagnozowanie uczniów i ich potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych , udzielanie uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej, podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień i innych problemów dzieci , inicjowanie i prowadzenie działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych, pomoc rodzicom i nauczycielom w rozpoznawaniu i rozwijaniu indywidualnych predyspozycji i uzdolnień uczniów.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa nr 7 im. A. Mickiewicza ul. Sudecka 53 58-500 Jelenia Góra lub e-mailem : sekretariat@sp7.jgora.pl

tel. 75-75-233-35
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. ADAMA MICKIEWICZA W JELENIEJ GÓRZE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog