Psycholog

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-08-20
  • Miejsce: nowotomyski, Lwówek, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w przedszkolu w wymiarze 10 godz. tygodniowo

Wymagania:
Kwalifikacje wymagane do zajmowania stanowiska psychologa w placówce oświatowej.

Zakres obowiązków:
Zadania wynikające z zajmowanego stanowiska.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole w Lwówku
ul. Zbigniewa Świtalskiego 31
64-310 Lwówek

przedlwowek@wp.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. 697 500 091
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE W LWÓWKU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 10
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Pedagog
    Psary (Wielkopolskie) Wakat 3
    Opis oferty pracy:Praca w wymiarze 3/22 z dziećmiWymagania:kwalifikacje zgodne z rozporządzeniem MEIN w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieliZakres obowiązków:pogłębianie, poszerzanie oraz uzupełnianie działań wychowawczo-dydak...
  • Psycholog
    Tomice (Wielkopolskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa im. Obrońców Tobruku w Tomicach zatrudni psychologa szkolnego w roku szkolnym 2023/2024 i 2024/2025. Wymiar zatrudnienia w I okresach 8 godz., w II okresach 9 godzin.Wymagania:§ 18. ROZPORZĄDZENIA Ministra Edukacji...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Buk (Wielkopolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy nauczyciela współorganizującego proces kształcenia w kl.1 oraz w kl.2Wymagania:Kwalifikacje z zakresu oligofrenopedagogiki lub pedagogiki specjalnej.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@sp...