Psycholog

Data publikacji: 2024-04-29
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: nowotarski, Pyzówka, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Stanowisko psychologa szkolnego

Wymagania:
Studia magisterskie oraz przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Wszystkie czynności i zadania w zakresie pełnieni funkcji psychologa

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor@sppyzowka.ugnowytarg.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
18 27 512 24
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERSKICH DZIECI WARSZAWY W PYZÓWCE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Logopeda
    Kraków-Krowodrza (Małopolskie) Zastępstwo 12
    Opis oferty pracy:Prowadzenie zajęć logopedycznych z uczniami klas 1-4Wymagania:Przygotowanie do zajęć specjalistycznych (logopedia)Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@joannamolla.edu.plW razie pytań zapraszamy do ko...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Zaborze (Małopolskie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:zatrudnienie nauczyciela WKUN do wspomagania ucznia klasy IV z zespołem aspergera, który będzie również realizował zajęcia rewalidacyjne.Wymagania:ukończone kierunkowe studia podyplomowe w zakresie edukacji osób z autyzmem w tym z z...
  • Pedagog
    Kraków-Podgórze (Małopolskie) Zastępstwo 22
    Opis oferty pracy:Dyrektor ZSP 17, zatrudni pedagoga szkolnego w szkole podstawowejWymagania:uprawnienia pedagogiczneZakres obowiązków:Praca z dziećmi w szkole podstawowej. Diagnozowanie problemów oraz zapobieganie im, podejmowanie działań wychowawcz...