Psycholog

Data publikacji: 2024-04-29
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: jarosławski, Miękisz Nowy, Podkarpackie, Polska
Opis oferty pracy:
Oferta pracy dla psychologa w szkole podstawowej

Wymagania:
Zgodnie z rozporządzeniem.

Zakres obowiązków:
Obowiązki psychologa w szkole.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spmiekisznowy@gmail.com
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MARII KONOPNICKIEJ W MIĘKISZU NOWYM
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 9
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Węglówka (Podkarpackie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku psychologa szkolnego .Wymagania:Ukończenie studiów psychologicznych, magisterskich, kwalifikacje pedagogiczneZakres obowiązków:Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oświatowegoWymagane dokumenty aplikacyjne p...
  • Psycholog
    Trzeboś (Podkarpackie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku psychologa szkolnego w Zespole Szkół w Trzebosi.Wymagania:Wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu psychologii z przygotowaniem pedagogicznym.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:zs_trzebo...
  • Psycholog
    Kamień (Podkarpackie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Praca w szkole podstawowej na stanowisku psychologa szkolnego w wymiarze 2,25/18 etatu.Wymagania:studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia, na kierunku psychologia - w specjalności psychologa szkolnegoZakres obowi...