Psycholog

Data publikacji: 2024-04-29
Wygasa: 2024-06-13
  • Miejsce: m. Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Przedszkole Miejskie nr 4 im. Pluszowego Misia w Olsztynie zatrudni psychologa

Wymagania:
Kwalifikacje do zajmowania stanowiska psychologa w przedszkolu

Zakres obowiązków:
Rzetelne realizowanie zadań związanych z powierzonym stanowiskiem
Prowadzenie badań i działań diagnostycznych, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci.
Udzielanie pomocy psychologiczno – pedagogicznej adekwatnie do rozpoznanych potrzeb.
Podejmowanie działań z zakresu profilaktyki
Realizowanie zajęć w ramach pomocy psychologiczno – pedagogicznej, kształcenia specjalnego oraz wczesnego wspomagania rozwoju dziecka
Konsultowanie z nauczycielami dzieci postępów w terapii, informowanie o sposobach pracy z dzieckiem.
Prowadzenie wymaganej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.
Diagnozowanie sytuacji wychowawczych w celu wspierania rozwoju dziecka, określenia form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym działań profilaktycznych, mediacyjnych i interwencyjnych wobec dziecka, rodziców i nauczycieli.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole@pm4.olsztyn.eu

895272751
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 4 IM. PLUSZOWEGO MISIA W OLSZTYNIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog