Terapeuta pedagogiczny

Data publikacji: 2024-04-29
Wygasa: 2024-08-19
  • Miejsce: bartoszycki, Górowo Iławeckie, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
wymagana znajomość języka ukraińskiego

Wymagania:
kwalifikacje do prowadzenia zajęć integracji sensorycznej

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć ze wskazaniami pp-p

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
sekretariat@szkolaukr.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ Z UKRAIŃSKIM JĘZYKIEM NAUCZANIA W GÓROWIE IŁAWECKIM
Przedmiot/Stanowisko: Terapeuta pedagogiczny
Liczba godzin (w tygodniu): 1
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel niemieckiego
    Nidzica (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:Prowadzenie zajęć dydaktycznych w zakresie nauki języka niemieckiego, języka mniejszości niemieckiej.
  • wychowanie przedszkolne
    Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 20 w Olsztynie zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego na zastępstwo (z możliwością zatrudnienia w ramach wolnego wakatu).
  • Nauczyciel przyrody
    Reszel (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:Przyroda w klasach IV, 4 razy w tygodniuWymagania:Wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie przyrodyZakres obowiązków:Nauczanie przyrody w klasach IVWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:mail:...