Psycholog

Data publikacji: 2024-04-30
Wygasa: 2024-07-30
  • Miejsce: łańcucki, Medynia Głogowska, Podkarpackie, Polska
Opis oferty pracy:
Psycholog w przedszkolu i szkole podstawowej.

Wymagania:
Dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku psychologia oraz przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Udzielanie uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb, podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień i innych problemów dzieci i młodzieży, diagnozowanie sytuacji wychowawczych w przedszkolu, szkole lub placówce w celu rozwiązywania problemów wychowawczych, wspieranie nauczycieli, wychowawców grup wychowawczych i innych specjalistów.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor@zsmedgl.pl

17 772 6674
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ W MEDYNI GŁOGOWSKIEJ
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog