Psycholog

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: średzki, Dominowo, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w godzinach 7:50-15:00

Wymagania:
Dyplom ukończenia studiów wyższych kierunkowych.

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi i młodzieżą do 15 lat.
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM JANA PAWŁA II W DOMINOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog

Podobne ogłoszenia

  • Pedagog specjalny
    Kostrzyn (Wielkopolskie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:Przedszkole zatrudni pedagoga specjalnego z możliwością długiej współpracyWymagania:Kwalifikacje odpowiednie do pełnienia funkcji specjalisty w przedszkoluZakres obowiązków:Zgodnie z przepisami o działalności specjalistów w placówka...
  • Psycholog
    Opis oferty pracy:Przedszkole zatrudni psychologaWymagania:Kwalifikacje odpowiednie do pełnienia funkcji psychologa przedszkolnegoZakres obowiązków:Zgodnie z przepisami o działalności specjalistów w placówkach oświatowychWymagane dokumenty aplikacyjn...
    Suchy Las (Wielkopolskie) Wakat 30
    Opis oferty pracy:Liceum Ogólnokształcące im. Romka Strzałkowskiego poszukuje osoby na stanowisko: Pedagog SpecjalnyWymagania:- wykształcenie kierunkowe - doświadczenie w pracy z młodzieżą - otwartość i komunikatywnośćWymagane dokumenty aplikacyjne p...