Psycholog

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-06-14
  • Miejsce: piaseczyński, Piaseczno, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

Wymagania:
• Ukończone jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia, na kierunku psychologia w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom lub spełnia warunki określone w art. 63 ust. 1 ustawy z dnia 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów oraz posiada przygotowanie pedagogiczne.
• Stopień awansu zawodowego: nauczyciel początkowy, mianowany lub dyplomowany
• Nienaganna kultura osobista
• Niekaralność

Zakres obowiązków:
prowadzenie badań i działań diagnostycznych dzieci
diagnozowanie sytuacji wychowawczych w Przedszkolu
udzielanie dzieciom pomocy psychologiczno-pedagogicznej, praca z dziećmi z orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego
pomoc rodzicom i nauczycielom w rozpoznawaniu i rozwijaniu indywidualnych możliwości, predyspozycji i uzdolnień dzieci
wspieranie nauczycieli

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole.4.fabryczna@interia.eu

lub korespondencyjnie
ul. Fabryczna 13, 05-500 Piaseczno

tel. 22 756-78-65
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 4 W PIASECZNIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog