Psycholog

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: wołowski, Wołów, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku psychologa w przedszkolu samorządowym.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku Psychologia z przygotowaniem pedagogicznym.
Minimum 1/ 2 lata doświadczenia pracy w zawodzie.

Zakres obowiązków:
Adekwatny do zajmowanego stanowiska.
Udzielanie pomocy psychologiczno- pedagogicznej dzieciom w wieku przedszkolnym w tym dzieciom posiadającym opinie i orzeczenia z poradni psychologiczno-pedagogicznej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole nr 4
ul. F. Chopina 10
56- 100 Wołów

lub e-mailowo:
przedszkolenr4@wolow.pl

Sekretariat: 537615757
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 4
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog