rehabilitant/fizjoterapeuta z przygotowaniem pedagogicznym

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: chrzanowski, Regulice, Małopolskie, Polska
Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych usprawniających ruchowo z dzieckiem 5 letnim ( w rozbiciu 2x0,5 godz. w tygodniu)

Wymagania:
Kwalifikacje zawodowe: rehabilitant/fizjoterapeuta z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć rewalidacyjnych 2 razy w tygodniu po 0,5 godz. z dzieckiem 5 letnim na terenie przedszkola, w godzinach pracy przedszkola( terminy do uzgodnienia)

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole Samorządowe "Dziecięca Akademia" w Regulicach
ul. Kijowska 2
32-566 Regulice

12-283-15-69
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE "DZIECIĘCA AKADEMIA" W REGULICACH
Przedmiot/Stanowisko: rehabilitant/fizjoterapeuta z przygotowaniem pedagogicznym
Liczba godzin (w tygodniu): 1