Psycholog

Data publikacji: 2024-03-19
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: limanowski, Jodłownik, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Dostosujemy godziny pracy do indywidualnych możliwości psychologa

Wymagania:
Zgodnie z wymogami kwalifikacyjnymi

Zakres obowiązków:
Pełnienie obowiązków psychologa w szkole

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zspjodlownik.eu

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
183321220
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W JODŁOWNIKU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 12
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Zarzyce Wielkie (Małopolskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Psycholog w szkole podstawowej i w przedszkoluWymagania:Kwalifikacje do zajmowania stanowiska psychologa w szkoleZakres obowiązków:Realizacja zadań wynikających ze stanowiska pracy psychologa w szkołachWymagane dokumenty aplikacyjne...
  • Nauczyciel języka polskiego
    Zakopane (Małopolskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Nauczyciel języka polskiegoWymagania:Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym o zgodnym kierunkuZakres obowiązków:Praca w charakterze nauczycielaWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sp3za...
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Kraków-Podgórze (Małopolskie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 180 w Krakowie , zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego na pełen etat. Umowa na zastępstwo od 1 września 2024r. do 31 sierpnia 2025r. z możliwością przedłużenia umowy na czas nieokreślon...