Terapeuta pedagogiczny

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: zduńskowolski, Zduńska Wola, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
Stanowisko terapeuty pedagogicznego w przedszkolu

Wymagania:
studia wyższe na poziomie wymagane do nauczania w przedszkolu , studia podyplomowe lub 1 stopnia z terapii pedagogicznej lub studia magisterskie z terapii pedagogicznej oraz przygotowanie pedagogiczne , zaświadczenie o niekaralności

Zakres obowiązków:
wspieranie nauczycieli, innych specjalistów w rozpoznawaniu indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej, współpraca z rodzicami i poradnią psychologiczno-pedagogiczną

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Publiczne Przedszkole nr 5 ul. Zielona 12, 98-220 Zduńska Wola; biuro@pp5.zdunskawola.pl

43 823 32 86 , biuro@pp5.zdunskawola.pl
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 5 "MISIOWA GROMADKA"W ZDUŃSKIEJ WOLI
Przedmiot/Stanowisko: Terapeuta pedagogiczny
Liczba godzin (w tygodniu): 6