Terapeuta pedagogiczny

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Praca od 01.09.2024 r. Terapeuta Integracji Sensorycznej w wymiarze 10/20 etatu.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie z uprawnieniami pedagogicznymi, mile widziana pedagogika specjalna. Studia podyplomowe lub kurs SI II stopnia.

Doświadczenie w pracy z dziećmi z różnymi niepełnosprawnościami, umiejętność nawiązywania relacji z dziećmi i ich rodzicami, samodzielność, zaangażowanie w pracę

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi z różnymi niepełnosprawnościami

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp17@oswiata.tychy.pl

322273210
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17
Przedmiot/Stanowisko: Terapeuta pedagogiczny