Terapeuta pedagogiczny

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Wola, Mazowieckie, Polska
Praca dla terapeuty integracji sensorycznej w szkole integracyjnej.

Wymagania:
Kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciela oraz dodatkowo na stanowisku terapeuty SI

Zakres obowiązków:
Zajęcia indywidualne z uczniami w zakresie terapii integracji sensorycznej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp317@eduwarszawa.pl

228360312
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA NR 317 IM. EDMUNDA BOJANOWSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: Terapeuta pedagogiczny
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo