Tyflopedagog

Data publikacji: 2024-05-05
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: przemyski, Bircza, Podkarpackie, Polska
Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych z dzieckiem o specjalnych potrzebach (orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego ze względu na niedowidzenie) w edukacji przedszkolnej w wymiarze 2 godzin w tygodniu.

Wymagania:
Zgodne z przepisami prawa: kwalifikacje z zakresu tyflopedagogiki oraz pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych z uczniem o specjalnych potrzebach (orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego ze względu na niedowidzenie) w edukacji wczesnoszkolnej w wymiarze 2 godzin w tygodniu.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zsbircza.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ W BIRCZY
Przedmiot/Stanowisko: Tyflopedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 2