Wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-01-16
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: międzyrzecki, Nowa Wieś, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wymagania:
Wyższe wykształcenie pedagogiczne ze specjalizacją wychowanie przedszkolne,
inne uzyskane kwalifikacje będą dodatkowym atutem (kursy, szkolenia, warsztaty)

Zakres obowiązków:
prowadzenie grupy przedszkolnej w zgodzie z przepisami oświatowymi,
pełna współpraca z rodzicami dzieci oraz zespołem pozostałych specjalistów pracujących na terenie przedszkola,
dbanie o bezpieczeństwo swych podopiecznych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkolebledzew@wp.pl

880917823
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE GMINNE W NOWEJ WSI
Przedmiot/Stanowisko: Wychowania przedszkolnego