wychowanie do życia w rodzinie

Data publikacji: 2024-04-30
Wygasa: 2024-05-17
  • Miejsce: bielski, Jaworze, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel –wychowanie do życia w rodzinie

Wymagania:
Wyższe kierunkowe pedagogiczne, pedagogika resocjalizacyjna

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć z wychowania do życia w rodzinie z uczniami niedostosowanym społecznie w wieku od 13 do 18 lat-chłopcy

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Proszę o przesłanie dokumentów poświadczających kwalifikacje oraz CV na adres kadry@mowjaworze.pl.
Rozmowy będą przeprowadzane od 27.05.2025r.
Nazwa placówki: MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W JAWORZU
Przedmiot/Stanowisko: wychowanie do życia w rodzinie
Liczba godzin (w tygodniu): 2