Wychowawca w młodzieżowym ośrodku wychowawczym

Data publikacji: 2024-04-09
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: namysłowski, Namysłów, Opolskie, Polska
Praca na stanowisku wychowawcy w systemie zmianowym. Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe resocjalizacyjne.

Zakres obowiązków:
Opieka nad wychowankami placówki. Tworzenie indywidualnych programów edukacyjno-terapeutycznych. Prowadzenie zajęć resocjalizacyjnych, organizacja czasu wolnego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
mownamyslow@razemwprzyszlosc.org

774100530
Nazwa placówki: MODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY TOWARZYSTWA SPOŁECZNYCH DZIAŁAŃ NA RZECZ DZIECI I MŁODZIEŻY "RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ" W NAMYSŁOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w młodzieżowym ośrodku wychowawczym