Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-03-12
Wygasa: 2024-04-30
  • Miejsce: wołomiński, Jasienica, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Zespołu Szkół w Jasienicy zatrudni nauczyciela na stanowisko wychowawcy w świetlicy szkolnej. Umowa o pracę na czas określony do 21 czerwca 2024 r.

Wymagania:
Studia magisterskie lub podyplomowe w zakresie pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej lub studia z dowolnego kierunku dającego kwalifikacje do pracy w szkole.
Przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
1) prowadzenie zajęć opiekuńczo – wychowawczych z dziećmi z oddziałów przedszkolnych i klas I – VI według rocznego planu pracy świetlicy;
2) organizowanie pracy opiekuńczo-wychowawczej w grupie świetlicowej;
3) terminowe prowadzenie dokumentacji szkolnej zgodnej z obowiązującymi przepisami prawa oświatowego;
4) udział w zebraniach Rady Pedagogicznej;
5) praca w zespołach funkcjonujących w strukturze Rady Pedagogicznej;
6) współpraca z rodzicami uczniów i środowiskiem lokalnym;
7) rzetelne realizowanie zadań związanych z powierzonym stanowiskiem oraz podstawowymi funkcjami szkoły;
8) wykonywanie innych czynności wynikających z zadań statutowych szkoły oraz zleconych przez dyrekcję szkoły;
9) przestrzeganie regulaminów, przepisów, zasad bhp i ppoż. obowiązujących na terenie placówki,
10) udzielanie pomocy psychologiczno – pedagogicznej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oświatowego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zsjasienica@wp.pl

029 757 31 13 (sekretariat szkoły)
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ W JASIENICY
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej