Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-03-14
Wygasa: 2024-04-30
  • Miejsce: żagański, Iłowa, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
Wychowawca świetlicy w szkole podstawowej. Oferta na zastępstwo za nieobecnego nauczyciela.
Na czas do 31.12.2024 r.

Wymagania:
Wykształcenie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Opieka nad uczniami z klas I-VIII.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
szkola@ilowa.pl, tel. 68 3774 327
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LOTNIKÓW ALIANCKICH W IŁOWEJ
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej
Liczba godzin (w tygodniu): 26
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Rzepin (Lubuskie) Wakat 26
    Opis oferty pracy:Zatrudnienie na stanowisku wychowawcy świetlicyWymagania:Wykształcenie wyższe magisterskie/licencjackie z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:Obowiązki wychowawcy świetlicyWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać n...
  • Psycholog
    Szczaniec (Lubuskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa w Szczańcu zatrudni psychologa z kwalifikacjami pedagogicznymi.Wymagania:Wymagane kwalifikacje psychologa i przygotowanie pedagogiczne.Zakres obowiązków:Praca z dziećmi w wieku 7- 14 lat, współpraca z nauczycielami...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Rzepin (Lubuskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Przydział czynności w klasach szkoły podstawowej lub liceum ogólnokształcącym Możliwość przydziału godzin ponadwymiarowych w przypadku dodatkowych kwalifikacji nauczyciela lub zajęć z uczniami posiadającymi orzeczenie o kształceniu ...